Dezynsekcja

Sprzątanie

Co to jest dezynsekcja?

Dezynsekcja polega na zwalczaniu owadów uznawanych za szkodliwe, takich jak pluskwy, mrówki, prusaki, karaluchy, muchy, szerszenie czy mole. Proces polega na zwalczaniu dorosłych osobników, ich larw oraz jaj.

Dezynsekcja mieszkań i innych obiektów

Zajmujemy się dezynsekcją domów, mieszkań, magazynów, biur, hoteli, szpitali, sklepów oraz wielu innych miejsc. W celu pozbycia się niechcianych towarzyszy, stosujemy specjalistyczne środki fizyczne, chemiczne, mechaniczne oraz biologiczne. Metodę dopasowujemy w zależności od gatunku owadów oraz rodzaju budynku, w którym bytują. Stosujemy między innymi zamgławianie, opryski, fumigację, żelowanie czy zadymianie.

Dezynsekcja pluskwy

Dezynsekcja pluskiew to wbrew pozorom często wykonywana przez nas usługa. Te owady szczególnie upodobały sobie materace łóżek, fotele oraz kanapy. W walce z pluskwami często polecana jest dezynsekcja metodą zamgławiania, ponieważ preparat dociera również do trudno dostępnych zakamarków. Zastosowanie tej metody wymaga odpowiedniego przygotowania mieszkania, o czym powiadomimy Cię przed wizytą.

Dezynsekcja drewna

Niekiedy zgłaszają się do nas klienci, u których pojawiły się owady niszczące drewno. Zwykle atakują podłogi, boazerię czy drewniane elementy konstrukcji domów. Obsługujemy nie tylko domy prywatne, ale również archiwa czy zabytkowe kościoły. Najczęściej spustoszenia w drewnie sieją kołatki i korniki. Wymagana jest szybka pomoc, ponieważ z czasem ich obecność może doprowadzić do całkowitego zniszczenia drewna, a tym samym poważnego uszkodzenia budynku.

Dezynsekcja 24h

U nas umówisz wizytę siedem dni w tygodniu. Masz dostęp do wielu terminów, więc bez trudu zarezerwujesz usługę na godziny wieczorne lub weekend. Jest Ci potrzebna dezynsekcja karaluchów na dziś? Skontaktuj się z nami, być może uda się nam pojawić u Ciebie jeszcze tego samego dnia.

 

Dezynsekcja - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Dezynsekcja - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się