Sprzątanie mieszkań i domów

Sprzątanie

Sprzątanie mieszkań i domów

Szukasz profesjonalisty, który zadba o porządek w Twoim domu lub mieszkaniu? Zależy Ci na dobrej cenie i możliwości wybrania najbardziej dogodnego terminu? Skorzystaj zatem z naszej oferty sprzątanie domów prywatnych i mieszkań. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu, dlatego szybko i sprawnie przywrócą ład i porządek w każdym pomieszczeniu.

Sprzątanie mieszkań zaniedbanych

Wynajmujesz lub kupujesz mieszkania? Zdarza się, że lokal wymaga dokładnego wysprzątania? Nasi pracownicy zatroszczą się o przywrócenie porządku w zaniedbanym mieszkaniu lub domu. Ile kosztuje sprzątanie mieszkania? Szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce rezerwacja lub klikając na przycisk „wybierz termin”.

Sprzątanie mieszkania po remoncie

Każdy, kto ma za sobą choć jeden remont mieszkania, wie, że wiąże się on z tonami kurzu i innych zabrudzeń. Nawet po kilku miesiącach od przeprowadzenia renowacji mieszkania zdarza się odkryć miejsca, do których nie dotarł mop czy mokra szmatka. Jeśli chcesz, aby sprzątaniem po remoncie zajął się profesjonalny serwis sprzątający, skorzystaj z naszej usługi. Ustal dogodny termin wizyty, a my pojawimy się u Ciebie punktualnie i gruntownie wysprzątamy mieszkanie.

Sprzątanie mieszkań i domów - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Sprzątanie mieszkań i domów - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się