Sprzątanie biur

Sprzątanie

Sprzątanie biur

Współpraca z obecną firmą sprzątającą nie jest zadowalająca i zależy Ci na rzetelnym i dokładnym zadbaniu o przestrzeń biurową? Z pewnością zainteresuje Cię nasza usługa – sprzątanie biur. Współpracujemy z doświadczonymi osobami, które zatroszczą się o czystą przestrzeń w Twoim biurze. W ramach usługi możesz liczyć między innymi na pielęgnację podłóg skutecznymi środkami chemicznymi, czyszczenie przeszkleń i drzwi, jak również odkurzanie wykładziny podłogowej. Ponadto nasi pracownicy zadbają o czystość w pomieszczeniach ogólnodostępnych i dezynfekcję w toaletach.

Nasz serwis sprzątający cechuje dokładność, dlatego zadbamy o każdy element wyposażenia biura. Do tej pory parapety lub półki zbierały kurz? Dla nas skuteczne sprzątanie to gruntowne porządki, które nie ograniczają się do szybkiego przetarcia podłóg i blatów biurek. Przekonaj się o tym korzystając z naszej usługi. Szczegółowy harmonogram i zakres prac ustalamy indywidualnie.

Sprzątanie biur - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Sprzątanie biur - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się