Pranie dywanów

Sprzątanie

Pranie dywanów i tapicerki

Plamy i zabrudzenia widoczne na dywanie, tapicerce lub wykładzinie zaburzają estetykę pomieszczeń. Ponadto z czasem w splocie materiałów gromadzą się kurz oraz drobnoustroje. Mogą mieć one niekorzystny wpływ na zdrowie, zwłaszcza u osób chorujących na astmę czy alergie. Nasi pracownicy zadbają o dokładne wyczyszczenie dywanu lub wykładziny, która po wykonanej pracy będzie lśnić czystością. Ponadto zastosowanie wysokiej klasy środków piorących pozwoli na utrzymanie czystości i świeżości tkanin na dłuższy czas.

Profesjonalne pranie dywanów

Oferujemy pranie dywanów shaggy, czyli z długim włosiem, gładkich czy tkanych płasko. Pierzemy zarówno dywany wełniane, jak i z tworzyw sztucznych. Dopasujemy metody czyszczenia oraz środki piorące do danego rodzaju materiału, co zapewni optymalne efekty i sprawi, że dywan będzie wyglądał jak nowy.

Pranie dywanów z dowozem

Wybierając naszą usługę, możesz liczyć na pranie dywanów w domu klienta lub z dowozem. W przypadku tej pierwszej opcji nasz pracownik wykona swoją pracę szybko i starannie w Twoim mieszkaniu. Czas prania zależy od rodzaju włosia, stopnia zabrudzenia oraz wymiarów dywanu lub wykładziny. Wybierając pranie dywanów z odbiorem od klienta, dywan zostanie przywieziony do Ciebie ponownie po gruntownym wyczyszczeniu. Zlecenia są realizowane zazwyczaj z dnia na dzień. To pozwoli przygotować mieszkanie lub biuro przed ważnym spotkaniem czy uroczystością nawet na ostatnią chwilę!

Pranie dywanów - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Pranie dywanów - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się