Ozonowanie

Sprzątanie

Co to jest ozonowanie?

Na czym polega ozonowanie? To metoda odkażania powietrza bez użycia środków chemicznych. Substancją wykorzystywaną do odkażania jest naturalnie występujący gaz – ozon.

Ozonowanie mieszkania

Ozonowanie pomieszczeń to nieinwazyjna metoda odkażania. Jest ona w pełni bezpieczna dla domowników. Warto ją przeprowadzać na przykład po przebytych chorobach, ponieważ skutecznie usuwa bakterie, wirusy, grzyby, pleśń i alergeny. Ponadto ozonowanie domu pozwala pozbyć się z pomieszczeń zapachu stęchlizny, dymu papierosowego czy spalenizny.

Ozonowanie samochodu

Ozon odgrzybia klimatyzację, odkaża wnętrze auta oraz usuwa nieprzyjemne zapachy. Zajmujemy się ozonowaniem samochodów osobowych, jak i taksówek, autobusów i innych środków transportu publicznego.

Ozonowanie biur

Regularne ozonowanie biura pozwala na zadbanie o zdrowie pracowników. Ozon dociera do wszystkich zakamarków przestrzeni biurowej, usuwając bakterie, wirusy, alergeny, pleśń oraz grzyby. Dodatkowo gaz absorbuje przykre zapachy i pozostawia przyjemną woń. Jeśli chcesz umówić wizytę, skontaktuj się z nami telefonicznie lub wypełnij formularz online.

Ozonowanie - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Ozonowanie - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się