Deratyzacja

Sprzątanie

Deratyzacja – co to jest?

Deratyzacja to inaczej odszczurzanie za pomocą środków chemicznych, fizycznych lub biologicznych. Szczury i myszy są nadal często występującym problemem na przykład w magazynach z żywnością, sklepach czy na osiedlach mieszkaniowych. Mogą zacząć pojawiać się wskutek dokarmiania innych zwierząt, takich jak kaczki czy gołębie. Te gryzonie mogą przenosić poważne choroby, jak chociażby wściekliznę oraz pasożyty, które stanowią zagrożenie nie tylko dla zdrowia ludzi, ale również zwierząt domowych. Ponadto zdarza się, że uszkadzają instalację hydrauliczną lub elektryczną. Nie należy bagatelizować ich obecności i niezwykle ważna jest szybka reakcja, która zatrzyma lęgnięcie się tych szybko rozmnażających się zwierząt.

Deratyzacja – jak przebiega?

Dobieramy metodę deratyzacji biorąc pod uwagę skalę problemu oraz rodzaj budynku. Ponadto sprawdzamy dokładnie wszystkie miejsca, przez które potencjalnie mogą przedstawić się myszy oraz szczury i tam rozkładamy skuteczne środki, które pomogą pozbyć się niechcianych gości, a nie jest to często łatwe zadanie, ponieważ szczury to niezwykle inteligentne zwierzęta. Stosujemy pułapki, karmniki deratyzacyjne oraz skuteczne trutki na szczury o opóźnionym czasie działania. Często mieszamy truciznę z pokarmem, aby skutecznie zwabiać zwierzęta. Ile kosztuje deratyzacja? Szczegółowe informacje na ten temat sprawdzisz w trakcie rezerwacji usługi. Dogodny termin wizyty umówisz bez większego problemu, ponieważ jesteśmy do Twojej dyspozycji siedem dni w tygodniu!

Deratyzacja - ceny

Ceny zależą od złożoności problemu, potrzebnych części, materiałów i lokalizacji. Wybierz najbardziej dogodny termin spośród proponowanych lub skorzystaj z formularza kontaktowego ze specjalistą.

Deratyzacja - Obsługiwane miasta

    Szukasz pracy?

    Aktualnie poszukujemy pracownika do działu Sprzątanie. Zobacz: Praca w dziale Sprzątanie

    Wypróbuj już dziś

    Nie musisz się rejestrować. Możesz skorzystać z usługi w 2 minuty.

    Zamów serwis Skontaktuj się